می دانید آن پسر عموی که سالها با او صحبت نکرده اید؟ این به این دلیل نیست که شما او را دوست ندارید - شما فقط از یکدیگر دور شده اید و ارتباط را از دست داده اید. یک ماه بدون تماس به شش ماه ، یک سال تبدیل می شود ، و به زودی متوجه می شوید که هیچ سرنخی برای او وجود ندارد. خوشبختانه ، مهم نیست چه مدت بین تماسهای تلفنی یا اجتماعات خانوادگی ، پسر عموی شما همیشه پسر عموی شما باشد.

در مورد کارگران از راه دور نیز نمی توان گفت هنگامی که بهترین شیوه ها در سازمان شما خراب شود ، به جای اینکه سالها از هم جدا شوید ، ممکن است فقط چند روز طول بکشد تا کارمندان از راه دور احساس غفلت و دلسردی کنند.

این مهم وقتی اهمیت می یابد که فکر می کنید کارگران از راه دور بیش از سال به قطعه قابل توجهی از نیروی کار تبدیل می شوند. مطابق با Gallup در سال 2016 ، 43 درصد از آمریکایی های شاغل گفتند که حداقل مدتی را از راه دور کار می کردند افزایش چهار برابری از سال 2012. کارفرمایان به این تقاضای فزاینده برای گزینه های کار از راه دور نیز پاسخ می دهند ، با 40 درصد بیشتر انعطاف پذیر یا گزینه های کار از راه دور امروز نسبت به پنج سال پیش.

این که سازمان شما پنج یا پانصد کارگر از راه دور داشته باشد ، مهم است که یاد بگیرید چگونه به طور موثر آنها را مدیریت کنید. با یادگیری بهترین راه حل های کارگر از راه دور ، می توانید شهرت خود را به عنوان مکانی عالی برای کار ، جذب نامزدهای برتر از سراسر جهان و حفظ افراد استثنایی که قبلاً در تیم راه دور خود دارید حفظ کنید.

نحوه مدیریت کارمندان از راه دور

مدیریت کارمندان از راه دور به دو عنصر کاهش می یابد: ارتباط و همکاری. اگر می توانید به کارگران خارج از سایت خود کمک کنید تا با بقیه تیم ارتباط برقرار کنند و فرصت هایی را برای همکاری در پروژه های مهم پیدا کنند ، پس این کار را به درستی انجام داده اید. و اگر فکر می کنید ممکن است برخی از اعضای تیم از راه دور شما دست و پنجه نرم کنند ، می دانید که ابتدا چه چیزی را بررسی کنید.

ارتباط شخصی

روابط مثبت در محل کار عنصر اصلی درگیری کارمندان است. در حقیقت ، گالوپ دریافت که داشتن دوستی نزدیک در محل کار می تواند تعامل را تقویت کند. به عنوان مثال ، 63 درصد از نی که کاملاً موافق هستند که دارای بهترین دوست در گزارش کار هستند ، نسبت به تنها 29 درصد از نی که در غیر این صورت گفته اند احساس اشتغال دارند. با نگاهی فراتر از اعداد ، گالوپ توضیح می دهد که چرا دوستی و ارتباطات شخصی در محل کار واقعاً اهمیت دارند:

ما بیشتر از ساعت های بیداری خود را در محل کار می گذرانیم تا در خانه ، و این طبیعی است که ما می خواهیم با اعضای تیم خود ارتباط برقرار کنیم. ما می خواهیم کار احساس ارزشمندی داشته باشیم و اعتماد به نفس محرمان و هواداران به تقویت این احساس کمک می کند. ما وقتی می خواهیم در مورد زندگی شخصی و حرفه ای خود جشن بگیریم و دلسوز شویم به سراغ دوستان کار خود می رویم. در صورت عدم وجود این محل کار ، کار می تواند تنها و منزوی به نظر برسد. فاقد پیوست است. ممکن است کارهایی را که انجام می دهیم دوست داشته باشیم ، ممکن است هر روز از استعدادها و نقاط قوت خود استفاده کنیم ، اما احتمالاً احساس نمی کنیم کاملاً انرژی یا انگیزه ای داشته باشیم که تمام کارهای خود را در این نقش ها قرار دهیم.

برای کارگران از راه دور ، این ارتباط ها و دوستی ها می تواند بسیار مهم تر باشد و تلاش آگاهانه تری انجام می شود. بدون مدیران ، اعضای تیم و حتی رهبران سازمان که زمان و تلاش خود را برای تقویت روابط با کارمندان از راه دور انجام می دهند ، احساس می شود که این کارگران احساس انزوا و کنار گذاشتن می کنند.

یک مطالعه منتشر شده در Harvard Business Review نشان داد که کارگران از راه دور بیشتر از کارکنان محل کار نگران هستند که همکاران بگویند در پشت خود چیزهای بدی می گویند ، تغییراتی در پروژه ها ایجاد می کنند بدون اینکه از قبل به آنها بگویند ، علیه آنها لابی کنند و نجنگند. اولویت های آنها ایجاد فرهنگی که موجب ایجاد روابط دوستانه و باز شود ، می تواند به برطرف کردن برخی از این نگرانی هایی که بسیاری از کارمندان از راه دور را مبتلا می کند ، برطرف شود.

همکاری تیمی

علاوه بر یک ارتباط شخصی ، کارمندان از راه دور نیز باید یک ارتباط حرفه ای را حس کنند - a.k.a. همکاری به سازمان آنها. برخی از همکاری ها در جلسات برنامه ریزی شده یا جلسات رسمی طوفان مغزی اتفاق می افتد ، اما بیشتر آنها در مکالمات ارگانیک و گاه به گاه صورت می گیرد که به تنهایی به وجود می آیند. در واقع ، چنین ارتباطات غیررسمی با افزایش بهره وری در یک گروه مرتبط است.

اگر تیم ها تلاشی برای همکاری و برقراری ارتباط با همکاران خارج از سایت خود نکنند ، ممکن است تصمیم گیری ها و پروژه های خود را بدون م با همه افرادی که باید در آن شرکت کنند به جلو بکشند. همانطور که برایان دو هاف ، مدیرعامل آها ، توضیح داد: "مسئله ای بوجود می آید و باید سریعاً اقدامات لازم صورت گیرد. رهبران شرکت تیم داخلی را با هم جمع می کنند و طرح را به اشتراک می گذارند. همه راهپیمایی می کنند جلو ، شلوغ می شوند. اما هیچ کس به مردمی از راه دور نمی گوید. یا به این دلیل که تیم به سادگی فراموش کرده است یا نمی خواست زمان لازم را برای دستیابی به این فرصت کسب کند. "

این امر نه تنها باعث می شود كه كارمندان از راه دور احساس كمتر آگاهی و قدردانی می كنند ، بلكه سازمان شما می تواند از لحاظ ارزش و مهارت های لازم نیز بی بهره باشد. در این لحظه های تصمیم گیری سریع و پیشرفت پروژه ها ، مهمترین مشارکت اعضای تیم از راه دور است. انجام این کار ممکن است چالش برانگیز به نظر برسد ، اما با استراتژی ها و ابزارهای صحیح قابل انجام (و ارزشمند) است.

استراتژی ها و ابزارهایی برای مدیریت کارمندان از راه دور

اکنون که عناصر اصلی را در دست خود داریم ، بیایید به زرق و برق بیفتیم. بهترین کارها برای کارگران دورافتاده چیست؟ چه ابزارها ، فناوری ها و راهبردهایی باعث می شود تا سازمان شما در مسیر مدیریت موفقیت آمیز یک تیم از راه دور قرار گیرد؟ ما از چند نفر از Bambooligans خودمان که از خانه کار می کنند ، خواسته ایم تا آنچه را که به آنها کمک می کند تا در بقیه سازمان بمانند ، به اشتراک بگذارند.

از تماس های ویدیویی و تلفنی استفاده کنید

"من از تیمم خواسته ام که در هر جلسه تیمی و هر جلسه 1: 1 دوربین خود را انجام دهد. چیزی در مورد توانایی دیدن یکدیگر در حین صحبت کردن ، تقریباً یکسان بودن در یک اتاق نیست. " -روب ، خلاق

"در صورت امکان از تماسها یا گپ تصویری استفاده کنید تا از طریق ایمیل و پیام استفاده کنید. برقراری ارتباط سریع از طریق تلفن یا کنفرانس ویدیویی بسیار آسان تر است. بدون آن ، متن و لحن آنچه را که یک نفر در زمان واقعی می گوید را از دست می دهید. " -آنا ، بازاریابی شریک

پاسخگو و در دسترس باشید

وی گفت: "چیزی که باعث می شود فاصله بین همکاران مانند فاصله احساس شود ، تأخیر در برقراری ارتباط است. اگر به کسی پیام دهم که ساعات زیادی در آنجا زندگی می کند و آنها چند ساعت جواب نمی دهند ، من آرزو می کنم که ما در همان اتاق کار کنیم ، بنابراین مجبور نیستیم با آن برخورد کنیم. اما اگر هربار که به آنها پیام می دهم ، آنها بلافاصله پاسخ می دهند ، دقیقاً به همین معنی است که اگر ما با هم در دفتر بودیم. " -کلان ، تجربه مشتری

فرصت های ملاقات حضوری را فراهم کنید

"مدیر من یک کارمند از راه دور است که اتفاق می افتد نزدیک زندگی می کند ، بنابراین ما برای ناهار یا فعالیت های مختلف دور هم جمع می شویم.

وی ادامه داد: "جلسات همه ساله دو ساله برای ارتباط با هم بسیار زیاد هستند. من روابط زیادی را در حالی که در آنجا هستم ایجاد می کنم و تقویت می کنم ، و حفظ آن ها از راه دور پس از آن آسان تر است. " -کلسی ، خلاق

جلسات را در دسترس قرار دهید

"تلاش برای مشارکت کارمندان از راه دور در جلسات نیز بسیار مهم است. با اطمینان از اینکه میکروفون به خوبی کار می کند ، زوایای دوربین خوب هستند ، و اینکه پاسخ هایی از کارمندان از راه دور خواسته می شود ، به طول می انجامد. " گرگ ، بازاریابی

چک های منظم را انجام دهید

"برای من ، جلسات آماده باش هر روز یک روش عالی برای ورود به سیستم است. مدیر من سعی می کند با من درمورد مواردی که ممکن است از آنها آگاه نباشم همگام سازی کنم. از آنجا که از لحاظ جسمی در مطب نیستم." -جیسون ، توسعه محصول

اتصالات شخصی برقرار کنید

"من سعی می کنم مدتی را در اینجا و آنجا در جلسات مختلف (گروه های کوچک یا افراد یک نفره) بگذرانم تا در مورد زندگی خارج از کار صحبت کنم. این به من کمک می کند تا با وجود خارج بودن از دفتر ، در تیم خود بمانم. " -جیسون ، توسعه محصول

"من فهمیدم که طنز روشی مناسب برای ارتباط مردم است. تاسف های مسخره ، شوخی ها و غیره کمک می کند تا چیزها زنده شوند و هرچه مردم با یکدیگر درگیر می شوند ، طبیعتاً احساس ارتباط بیشتری می کنند. " -کلان ، تجربه مشتری

اعضای تیم از راه دور را درگیر کنید

"فرآیندها را به کار بگیرید و پروژه ها را به گونه ای مدیریت کنید که بتوانید کارمندان از راه دور را به راحتی درگیر کنید. این احساس دشوار است که گم شده باشید زیرا در دفتر کار نیستید. " -منگ ، بازاریابی

وی گفت: "بعضی اوقات وقتی فکر می کنم بخاطر عدم حضور جسمی در آنجا ممکن است از خانه خارج شوم باید خودم را به حلقه تزریق کنم. سرمربی و اعضای تیم من نیز تلاش می كنند تا مرا به گفتگوهایی كه باید یكی از آنها باشم تبدیل كنم. این به خیلی كمك می كند. " -جیسون ، توسعه محصول

فهرست استراتژی ها و ابزارها

سعی می کنید تمام راه هایی را که می توانید به تیم های از راه دور خود کمک کنید پیگیری کنید؟ ما یک لیست چک را برای آسان تر کردن کارها جمع کرده ایم:

ابزارها

ابزار گپ و همکاری (Google Hangouts ، Slack و غیره)

تماس تصویری

اشتراک گذاری صفحه

سیستم مدیریت پروژه (Asana ، Wrike و غیره)

نرم افزار خودکار پردازنده

نرم افزار HR با سلف سرویس کارکنان

سیستم شناخت و پاداش

استراتژی ها

به کارمندان از راه دور آموزش دهید که چگونه می توانند از خانه کار بیشتری داشته باشند (ما یک دوره آموزش الکترونیکی ، یک سند آموزش آنلاین و یک فیلم برای کارمندان از راه دور خود ارائه می دهیم)

هر زمان ممکن از تماسهای تلفنی و تماسهای ویدیویی (دوربین روشن) استفاده کنید

به کارمندان آموزش دهید که چگونه به همه (در داخل و خارج از دفتر) به رسمیت شناخته شوند

به طور دوره ای رویدادهای شرکت حضوری و حضوری را میزبانی کنید

جلسات پرسش و پاسخ را با رهبری اجرایی فقط برای کارگران از راه دور برگزار کنید

برای ایجاد انطباق یک ت کار از راه دور ایجاد کنید و دستورالعمل ها و انتظارات را برای کارگرانی که وارد کار نمی شوند ، یعنی کارگران از راه دور ایجاد کنید.

کارت های فیزیکی ، نامه ها یا بسته های جابجایی را از طریق نامه ارسال کنید

به طور مرتب و مرتباً ثبت نام کنید (ایستادگی روزانه ، هفتگی یک به یک و غیره)

به کارگران از راه دور اجازه دهید پروژه های مشارکتی را به خود اختصاص دهند یا رهبری کنند

کانالهایی را برای کارگران از راه دور فراهم کنید تا بازخورد خود را به سازمان ارائه دهند (ما یک آدرس ایمیل اختصاصی برای دریافت بازخورد کارمندان از راه دور تنظیم کردیم)

برای تقویت پیوند تیم ، به فعالیتهای ساخت تیم مجازی ادامه دهید.

یک مکان عالی برای کارمندان از راه دور ایجاد کنید

کارگران از راه دور شما پتانسیل بهره وری باورنکردنی ، خلاقیت ، نوآوری و عملکرد را دارند. اما اگر سازمان شما آنچه را که برای پیشرفت لازم است فراهم نمی کند ، آنها به احتمال زیاد مهارت و تخصص خود را در جایی دیگر به دست می آورند.

با کار از راه دور فقط رایج تر شدن ، سازمان شما نمی تواند صبر کند تا فردا صبر کند تا بهترین شیوه های کارگر از راه دور را بیاموزد و توسعه دهد. امروز باید شروع شود خبر خوب این است که بسیاری از این تغییرات نیاز به تغییرات گسترده و گران ندارند. به طور کلی ، ایجاد مکان عالی برای کارمندان از راه دور می تواند به تغییر دیدگاه و تمایل به تلاش اضافی تبدیل شود.

هنگام پرش از تماس ویدیویی ، گپ زدن با کسی خارج از خانه یا انجام چک های معمولی ممکن است کمی غیر طبیعی برای شروع کار باشد ، به زودی کارمندان از راه دور و در سایت به طور یکسان می توانند بدون ارتباط با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و با آنها همکاری کنند. فکر دوم - مهم نیست که آنها در کجای دنیا قرار دارند.

سیستم های پیشرفته منابع انسانی کارمندان ,ارتباط ,کارگران ,سازمان ,ممکن ,ایجاد ,استفاده کنید ,برای کارگران ,عالی برای ,مدیریت کارمندان ,داشته باشیم ,برای مدیریت کارمندان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هر چی که بخوای تصویرسازی و جلوه های ویژه ی رایانه ای اپلیکیشن سفارش نان وای کدز فروشگاه اینترنتی الیبی trt